درباره شرکت

پشتیبانی نامحدود

در 24 ساعت شبانه روز در روزهای اداری پاسخگویی تلفنی انجام میشود در روزهای تعطیل فقط از تیکت

کیفیت محصولات

محصولات بی کیفیت در شرکت ما هیچ جایگاهی ندارد و خدماتی که ارائه داده میشود از کیفیت بالایی برخوردار هستند .

تعهد به خدمات

موفقیت مشتری همواره موفقیت ماست . و همیشه تعهد یکی از اهداف گستران سرور میباشد.

تاریخچه گستران سرور

در شروع کار ما کار خود را با یک سایت آموزشی استارت زدیم به نام گستران وب و سعی کردیم آموزش های مدیریت محتوای مختلف را در آن آموزش دهیم با گسترش پیدا کردن کارمان در این زمینه بر آن شدیم تا وبسایت جدیدی تحت عنوان گستران سرور راه اندازی کنیم و خدمات ارائه هاست و طراحی سایت را به  اینجا منتقل کنیم .

در سایت گستران وب تمامی آموزش ها برای مدیریت یک سایت داده شده و در بیشتر مواقع برای راهنمایی کاربران خود از آموزشهای گستران وب استفاده میکنیم . گستران وب و گستران سرور 2 برند تجاری بوده که زیر نظر شرکت داده پردازان بدون مرز به شماره 3099 فعالیت میکنند .

عقد قرارداد به صورت حضوری و به صورت اینترنتی صورت می پذیرد . دفتر گستران سرور در مازندران ، تنکابن ، خیابان طالقانی ، مجتمع تجاری میلاد نور می باشد .

بعد از ثبت سفارش و دریافت مشخصات پروژه کار بر روی پروژه آغاز میشود . معمولا تحویل خدمات میزبانی وب به صورت آنلاین و خیلی سریع صورت می پذیرد و سفارش های طراحی سایت بین 10 الی 20 روز کاری زمان میبرد .

بعد از طرح اولیه برای سفارش های طراحی سایت و تایید آن توسط مشتری کار کد نویسی آغاز میشود . و در هنگام تحویل اگر موارد نیاز به تغییر css نباشد حتما برای مشتری قابل تغییر است .

مشاوره رایگان

شما میتوانید برای شروع کسب و کار خود از تیم ما مشاوره بگیرید .